Mobilní telefonyPočítačeNotebookyVelké spotřebičeMalé spotřebičeDigitální fotoaparátyTelevizeGPSVšechny kategorie


Srovnání cen > Sport > Kolečkové brusle > Tempish Airline

Specifikace Tempish Airline

  • Tempish Airline - parametry
  • Výrobce
    Tempish
  • Ložiska
    ABEC 9
  • Kolečka
    84 mm
Tempish Air Comfort System je komfortní systém odvětrávání skeletu a vnitřní vložky kolečkové brusle. Maximálního odvětrání boty je docíleno lehkou prodyšnou nylonovou vlákninou v horní části a promyšleným rozmístěním větracíh otvorů v podrážce a na spodní části skeletu. Větrací mřížky jsou navíc umístěny tak, aby při jízdě proudil vzduch co nejvíce směrem dovnitř. Mřížky mají ochrannou síťku, aby se dovnitř boty nemohla dostat nežádoucí větší nečistota nebo hmyz. Brusle je díky systému velmi vzdušná a noze poskytuje i při delším výkonu maximální komfort. Skelet brusle po tréninku také dříve vyschne a je tak dříve připraven na další vyjížďku.

Tempish Power Strap je zpevňující pásek přes nárt, který zajišťuje stabilní pozici chodidla v brusli. Toto přesné a pevné stažení nohy poskytuje dostatečný komfort a zároveň cit v brusli.

Ideální pozici podvozku vůči skeletu zajišťuje šasi speciální konstrukce IPCC – Ideal Position Control Chassis. Podvozek je konstrukčně navržen tak, aby pomocí několika kotvících prvků skelet k podvozku perfektně seděl. Rozmístění kotvících prvků je určeno na základě dlouholetých praktických zkušeností výrobce.

V podvozku jsou namontována kolečka o průměru 84 mm klasického profilu a šíře 24 mm. Klasická polyuretanová kolečka o tvrdosti 84A se otáčí na více paprskovém ráfku.

Kolečka se otáčejí na vyjímečně povedených ložiskách nejvyšší třídy ABEC 9 v chromové úpravě Chrome Top Speed. Tyto ložiska patří do nejvyšší kategorie ložisek od firmy Tempish. Při jejich výrobě byla dodržena vysoká míra přesnoti všech součástek ložisek zajišťující vyjímečnou rychlost a minimální valivý odpor. Ložiska mají speciální chromovou úpravu, která zvyšuje odolnost a životnost ložisek. Chromová úprava ložisek navíc prodlužuje servisní interval případného čistění a mazání. Ložiska při jízdě kladou minimální odpor a zároveň mají při občasném servisu dost dlouhou životnost.

Tento produkt je jako každý jiný vyroben v částech východní Asie, ale Tempish využívá jako jeden z mála světových výrobců jedinečný způsob kontroly od výroby, distribuce až po prodej. Jedná se o systém kontroly IC – Identification Control. Všechny kolečkové brusle Tempish jsou pečlivě identifikovány od počátku výroby až po konec jejich životnosti. Tím je zaručena 100% kontrola a statistická data, tolik potřebná pro vývoj a zdokonalení bruslí Tempish.

Výběr z nabídek v internetových obchodech
1 379,- Kč
Fitvýživa.cz 2 850,- Kč
›› Zobrazit všechny nabídky ››
O CenovýRádce.cz O nás Nápověda Kontakt
Vytisknout Nahoru Nahlásit chybu

Copyright © 2010 - 2023 CenovýRádce.cz

Server CenovýRádce.cz neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy a ani za správnost údajů u zboží.